• Dni Otwartych Drzwi

13.04.2023

Mamy przyjemność zaprosić uczniów klas ósmych szkół podstawowych ze Szczecina i Regionu na Dni Otwartych Drzwi, które odbędą się:

• 14 kwietnia 2023 r. (piątek) w godzinach 13.00 - 16.30
              • 22 kwietnia 2023 r. (sobota) w godzinach 10.00 - 12.30

Ósmoklasisto, jeśli ciągle zastanawiasz się, którą szkołę wybrać, jeśli słyszałeś wiele sprzecznych informacji na temat naszej szkoły, odwiedź nas! Poznaj nas: uczniów, nauczycieli i atmosferę naszej szkoły, zweryfikujcie mity i wyobrażenia! Przekonaj się, co możemy Tobie zaoferować. Porozmawiaj z uczniami, których możesz zapytać zarówno o imprezy odbywające się w szkole, jak też o jej codzienność.

Jesteśmy przygotowani na najtrudniejsze pytania!

Przygotowaliśmy dla Was:

• Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do SP 15

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że listy kandydatów zakwalifikowanych do klas I szkół podstawowych zostaną ogłoszone w dniu 12.04.2023 r. do godz. 15.00. W związku z powyższym w dniach 13.04.2023 r. - 14.04.2023 r. do godz. 15.00 należy pisemnie lub elektronicznie potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej szkoły podstawowej. Brak oświadczenia woli przyjęcia dziecka do szkoły oznacza rezygnację z zapewnionego miejsca w danej placówce.

Nie ma konieczności potwierdzania woli przyjęcia w przypadku, gdy rodzic wybrał tylko i wyłącznie szkołę obwodową, czyli zgłosił dziecko do szkoły obwodowej.

12.04.2023

W dniu 5 kwietnia 2023 w naszej szkole odbyły się spotkania warsztatowo - wykładowe pod hasłem "Spektrum autyzmu to nie choroba, to inny odbiór świata". W ramach tego spotkania specjalistki ze szczecińskiego stowarzyszenia Autyzm  Razem, przybliżyły uczniom klas licealnych w jaki sposób osoba ze spektrum odbiera świat. Pokazały w jaki sposób może funkcjonować mózg, kiedy reakcja na  bodźce nie jest typowa.

12.04.2023

Nowa galeria Wolontariat została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 25 marca 2023 uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji wolontariackiej w Hospicjum św. Jana w Szczecinie. Młodzież sadziła drzewka, krzewy oraz cebulki żonkili. Nasi uczniowie bardzo chętnie upiększali teren Hospicjum.W ramach akcji uczniowie zostali zaznajomieni z działalnością Hospicjum, dowiedzieli się na czym polega opieka paliatywna i na czym polega wolontariat w Hospicjum. Był krótki ciekawy wykład Przyrodnika na temat pielęgnacji i ochrony roślin. Nasza młodzież dostała specjalne koszulki oraz breloczki z dedykacją ,,Zadanie wykonałem, wracam do domu”. Po wykonanej pracy uczniowie piekli kiełbaski przy ognisku.

• Wesołych Świąt!

06.04.2023

Wielkanoc to czas, który niesie ze sobą wiele pięknych symboli, takich jak pisanki, baranki, kwiaty i zielone gałązki. Niech te symbole przypominają nam o nowym początku, o nadziei i wierze w to, że każdy dzień może przynieść nam wiele pozytywnych niespodzianek.

Procownikom ZSO Nr 9, Uczniom, Rodzicom i wszystkim Sympatykom ZSO Nr 9 życzymy wiary i nadziei towarzyszącym codzienności, nie tylko świętowaniu Wielkiej Nocy ...

Dyrekcja ZSO Nr 9