• Nowy numer gazetki szkolnej

• 24.03.2021 10:43
        • Zapraszamy do lektury nowego numeru gazetki szkolnej "eLO8".
          Gorąco zachęcamy również wszystkich absolwentów szkół podstawowych zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszej szkole, dla których redaktorzy gazetki zamieścili kilka przydatnych informacji na ostatnich stronach numeru.

POBIERZ GAZETKĘ
        • Wstępniak

Śnieg już topnieje (choć z tym różnie), dni stają się dłuższe, a za oknem coraz częściej świeci słońca. Wszystko wskazuje na to, że wiosna wreszcie zawitała, a wraz z nią Wielkanoc! Z okazji tegorocznych świąt życzymy Wam dużo zdrowia i uśmiechu, radosnego Alleluja, smacznego jajka i mokrego dyngusa w atmosferze rodzinnego i ciepłego świętowania! W tym wydaniu gazetki przygotowaliśmy dla Was kolejną dawkę świetnych artykułów. Przeczytacie w nich o tradycjach, zwyczajach i ciekawostkach wielkanocnych, nie zabraknie tekstu o Walentynkach, podsumowania corocznego finału WOŚP i innych interesujących propozycji. Nie zapomnijmy, że wiosna jest też czasem, w którym najstarsze roczniki przygotowują się do egzaminu dojrzałości i planują swoją przyszłość. Drodzy maturzyści, życzymy Wam powodzenia, determinacji i otwartego umysłu. Uwierzcie w siebie i swoje zdolności, a na pewno dobrze Wam pójdzie! Życzę miłej lektury.

Bianka Linke