• Zajęcia dodatkowe

    • Lp.

      Nazwisko i imię nauczyciela

      Forma zajęć

      Dzień tygodnia

      Godzina

      1.   

      Adurowicz Eliza

      TUS dla uczniów SP

      czwartek

      13.30 – 14.00

      1.   

      Andrzejewska Małgorzata

       

       

       

      1.  

      Cackowski Robert

      Konsultacje

      poniedziałek

      15.35 - 16.20

      1.  

      Czaja Daria

      Konsultacje / zajęcia wyrównawcze

      poniedziałek

      12.45 - 13.30

      1.  

      Dudek Renata

      Konsultacje  / koło teatralne

      czwartek

      13.30 – 14.00

      1.  

      Dyląg  Joanna

      Zajęcia wyrównawcze

      czwartek / piątek

      13.35 – 14.30

      1.  

      Filipczak Anna

      Konsultacje

      poniedziałek

      14.30 – 15.00

      1.  

      Gapińska Katarzyna

      Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze / konsultacje

      czwartek

      14.30 – 15.15

      1.  

      Gdowska Sylwia

      Konsultacje

      poniedziałek

      17.00 – 17.45

      1.  

      Gobejishvili Anna

       

       

       

      1.  

      Guziel Aleksandra

      Konsultacje

      wtorek

      16.20

      1.  

      Jankowicz Czesław

      Konsultacje / rozgrywki sportowe

      poniedziałek

      16.15 – 17.00

      1.  

      Kłonowska – Szeflińska Wiesława

      Konsultacje / English Club

      piątek

      13.30 – 14.15

      1.  

      Kurgan Alicja

       

       

       

      1.  

      Lach Katarzyna

      Konsultacje

      środa

      9.50 - 10.35

      1.  

      Mickiewicz Agnieszka

      Konsultacje

      czwartek

      16.25 – 17.10

      1.  

      Napiontek Barbara

      Przygotowanie do matury

      wtorek

      8.00 – 8.45

      1.  

      Parzychowska Agnieszka

      Konsultacje / przygotowanie do konkursu

      czwartek

      12.30

      1.  

      Pilarz Mariola

      Fakultety

      czwartek

      13.30 – 15.30

      1.  

      Poczobut – Odlanicka Małgorzata

      Fakultety

      wtorek

      13.30 – 14.15

      1.  

      Prochaska Afrodyta

      Zajęcia wyrównawcze

      piątek

      8.00 – 8.45

      1.  

      Psiorz Marek

      Konsultacje

      czwartek

      13.45 – 14.30

      1.  

      Sawicka Marta

      Konsultacje

      wtorek

      15.30 – 16.00

      1.  

      Tomaszewska Agnieszka

      Konsultacje co 2 tygodnie

      wtorek

      14.30 – 16.00

      1.  

      Witkowska Dorota

      Konsultacje

      Fakultety z j. angielskiego

      poniedziałek

      czwartek

      15.30 – 16.15 (co 2 tyg.)

      12.25 – 13.30

      1.  

      Woźniak – Krzos Agnieszka

      Konsultacje

      środa

      15.30 -16.00

      1.  

      Zaśko - Rywak Dorota

      Konsultacje

      środa (1. i 3. w miesiącu)

      15.30 – 17.00

      1.  

      Zdanowska – Sysak Anna