• Kreatywny list

28.02.2022

Uczeń klasy 2 udowodnił, że pisanie listu to nie tylko kawałek kartki i długopis. Jego kreatywność zaskoczyła wszystkich :D przy tłustym czwartku nie liczyła się ilość zjedzonych pączków, ale serce włożone w pracę :)

• Prace - drzewa genealogicznego

28.02.2022

Podczas jednej z lekcji wiedzy o rodzinie w klasie 2a  uczniowie dowiedzieli się co to jest drzewo genealogiczne i jak można je samodzielnie wykonać. Takie też zadanie otrzymali po lekcji na pracę domową. Różnorodność prac i sposób ich wykonania jest imponujący, co można zauważyć na dołączonych zdjęciach. Własnoręcznie wykonane drzewo genealogiczne rodziny będzie wspaniałą pamiątką na długie lata.

• Klasowy bal karnawałowy w 1a

25.02.2022

Piątek 18 lutego był nie tylko dniem nauki, ale i dniem karnawałowej zabawy w klasie 1a. Takie dni sprawiają, że uczniowie w klasie mogą się bliżej poznać. A wychowawca poznaje swoich podopiecznych z innej strony.

Klasa 1a wykazała się doskonałą umiejętnością organizacji pracy w zespole. Chcąc mieć klasowy bal karnawałowy, wszyscy wspólnie po porannych dwóch lekcjach, musieliśmy przygotować sobie swoją salę lekcyjną do zabawy. Wszystko się udało. Humor dopisał, stroje były piękne i kolorowe, muzyka głośno grała, a dzieci świetnie tańcowały i nawet krążący wirus nie odebrał nam radości balowania…