• Obchody Narodowego Święta Niepodległości

• 12.11.2021 21:38
            • 10 listopada obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 103. rocznicę uczciliśmy strojami galowymi, kotylionami, śpiewem hymnu o godzinie 11.11, a następnie pieśni patriotycznych.
            • ,,Droga do szkoły”

• 26.10.2021 08:16
            • „W drodze do szkoły nie spotka mnie nic złego, bo znam już przepisy ruchu drogowego” – taką piosenkę znają uczniowie klasy 4a już od najwcześniejszych lat swojej nauki w naszej szkole podstawowej. Tym razem w ramach zajęć technicznych przygotowywali według własnego pomysłu pracę projektową związaną z ich codzienną drogą do szkoły.

• "Zaczarowana zagroda"

• 25.10.2021 20:38
            • W zeszłym tygodniu klasa 2a omawiała lekturę pt. "Zaczarowana zagroda". Dzieci zainteresowała opowieść o pracy polskich polarników badających pingwiny na wybrzeżu Antarktydy. Szczególnie jednak zafascynowały się mało znanymi ptakami jakimi są pingwiny. Po przeczytaniu lektury każdy wiedział dlaczego lodowa zagroda była zaczarowana i w jaki sposób sprytne pingwiny potrafiły się z niej wydostać. Zainspirowani opowieścią uczniowie wykonali makiety "Zaczarowanej zagrody". Pozdrowienia z Antarktydy! :)