• Zmiana terminu dni wolnych od zajęć dydaktycznych dla uczniów VIII LO

• 29.04.2020
        • 4., 5., i  6. maja 2020 r. to dni nauki zdalnej.

• Zmiana terminu egzaminów maturalnych

• 28.04.2020
        • W związku ze zmianą terminu egzaminu maturalnego dni 4. - 6.maja 2020r., które były planowane jako wolne od zajęć dydaktycznych, stają się dniami nauki szkolnej.

• Świadectwa dla Absolwentów VIII LO

• 24.04.2020
        • Absolwencji VIII LO otrzymali skany świadectw na adresy mailowe wykorzystywane w zdalnym nauczaniu. Wersję papierową świadectw bedą mogli odebrać wraz ze świadectwem diojrzalości (po zdaniu egzminu maturlanego). Absolwenci, którzy już teraz potrzebują świadectwa w wersji papierowej są proszeni o kontakt z sekretariatem szkoły (tel. 91 489 33 91) w celu umówienia indywidualnego terminu odbioru dokumentu.

• Rekrutacja do klas I SP 15

• 17.04.2020
        • Ze względu na zawieszenie zajęć w szkołach została również zawieszona rekrutacja do klas I szkół podstawowych.

Informacje o wszelkich zmianach w tym zakresie bedą publkiowane na stronie Naboru, w zakładce Aktualności

• Składanie dokumentów do oddziału przedszkolnego i klasy pierwszej

• 23.03.2020