• Kolorowy Bal Karnawałowy w SP 15

• 18.02.2020
        • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Kolorowy Bal Karnawałowy w SP 15.

7 lutego 2020 roku w Szkole Podstawowej Nr 15 odbył się Bal Karnawałowy pod hasłem Na przekór zimie kolorowy bal w Naszej Dzielnicy. Dzięki współpracy szkoły z Radą Osiedla Śródmieście-Zachód zorganizowano go nie tylko dla obecnych uczniów edukacji wczesnoszkolnej, ale również dla dzieci uczęszczających do sąsiednich przedszkoli m.in. Przedszkola Publicznego nr 80 „Półnutka” i Przedszkola Publicznego nr 33 „Koniczynka” oraz mieszkańców dzielnicy Szczecin-Śródmieście Zachód, którzy mają dzieci i wnuki w wieku 5-8 lat.

Oprócz zabawy przy skocznych przebojach i atrakcjach prowadzących animatorów nasi nauczyciele wspólnie z młodzieżą VIII LO przygotowali:

• stanowiska z malowaniem twarzy,
          • stanowiska gier stolikowych z nagrodami,
          • słodki poczęstunek,
          • watę cukrową.

Dużą atrakcją był kolorowy dmuchaniec.

Mamy nadzieję, że za rok znów będziemy się tak wspaniale bawić!

• Udział w "Spotkaniach z nauką"

• 30.01.2020
        • We środę 29. stycznia br. uczniowie klasy 2B (medyczno - przyrodniczej) VIII LO wysłuchali wykładu "Rytm serca ... czyli, jak funkcjonuje układ krążenia" wygłoszonego przez p. dr hab. inż. Alicję Dratwa - Chałupnik w auli Centrum Naukowo - Badawczego Nanotechnologii ZUT przy al. Piastów 45.