• Mali strażacy

• 23.12.2019
        • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mali strażacy.

W dniach 9 i 10 października uczniowie wszystkich klas i oddziału przedszkolnego uczestniczyli w interesującej lekcji zawodoznawczej na terenie Państwowej Straży Pożarnej, a konkretnie Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 5 przy ulicy Firlika w Szczecinie. Strażacy pokazali dzieciom wyposażenie swoich wozów strażackich, a także sprzęt gaśniczo-ratowniczy. Uczniowie mogli także przymierzyć hełmy strażackie. Jednak największą atrakcją była możliwość uruchomienia z wielkim ciśnieniem wody węża strażackiego.

• DEN 2019

• 16.10.2019
        • 14. października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Z tej okazji "Pierwszaki" z SP 15 przygotowały program artystyczny, dzięki któremu zaprezentowały się swoim kolegom i nauczycielom. Następnie zostały pasowane na uczniów przez p. Dyrektora.

Licealiści z klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie, usłyszeli kilka ciepłych słów od p. Dyrektora i od Przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego, a starsi koledzy uchylili im rąbka tajemnicy o szkole, którą wybrali.

• Realizujemy projekt unijny

• 30.08.2019

• W latach 2019 - 2021 będzie realizowany w naszej szkole projekt unijny "Akademia kompetencji". Ma on na celu zwiększenie kompetencji naszych uczniów w zakresie przedmiotów przyrodniczych. Do projektu mogą przystąpić uczniowie klas I i II VIII LO. Podstawowym warunkiem zakwalifikowania się do projektu jest złożenie wymaganych dokumentów (załącznik 4, 5, 6) w sekretariacie szkoły do dnia 6 września 2019 r.

• Zakończenie roku szkolnego

• 04.07.2019
        • 19. czerwca zakończyliśmy rok szkolny.

Na uroczystym apelu z tej okazji uczniowie i ich rodzice spotkali sie z nauczycielami i dyrekcją szkoły. O godz. 9.30 odybła się uroczystość, której bohaterami byli uczniowie SP15 i ostatniego rocznika GIM26, zaś o 11.00 w tej samej roli wystąpili licealiści.

• Zastępstwa

• 23.05.2019
        • Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.