• Dzień Kropki w klasie 1a SP

15.09.2024

Dzisiaj uczniowie nie tylko dowiedzieli się, skąd wywodzi się Międzynarodowy Dzień Kropki, ale także poznali wyjątkowy sposób dzielenia się narysowaną kropką. Oprócz tworzenia rysunków, w których w różnych miejscach ukrywały się kropki, największą frajdę zrobiła aplikacja Quiver Education Series. Dzięki niej urozmaiciliśmy tradycyjne rysowanie i kolorowanie, gdyż ożywiliśmy nasze kropki do grafiki 3D. W ten sposób uczniowskie prace stały się bardziej ciekawymi i zabawnymi. A klasowe święto stało się dniem kreatywności, odwagi i współpracy.

wych. Afrodyta Prochaska

• INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH LO

05.09.2024

Dnia 05.09. zwartym szykiem klasy 1B i 1C VIII LO wraz z wychowawcami i opiekunami udały się najpierw na przystanek tramwajowy, a potem na polanę sportową nad jeziorem Głębokim, by tam oddać się pod opiekę animatorek z firmy Madame Butterfly.

Cel - Integracja, bo nic lepiej nie buduje zespołu klasowego, jak czas spędzony poza murami szkoły na wspólnych aktywnościach, pracy w grupie i odrobinie zabawy. Aura dopisała, można powiedzieć, że o jeden dzień przedłużyliśmy sobie wakacje. Teraz już nie tylko znamy nawzajem swoje imiona, ale też zbudowaliśmy zalążki głębszych relacji. Mamy solidny fundament na wspólne cztery lata. Oby obfitowały w przyjaźnie, uśmiechy i wspaniałe wspomnienia. Tego sobie życzymy :)

• Sptokania z Rodzicami SP 15

02.09.2024

Zapraszamy Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej Nr 15 na spotkania, które odbędą się 4 wrzesnia 2024 r.

- o godzinie 16.00 z p. Afrodytą Prochaską spotkają sie Rodzice uczniów klasy Ia;

- o godzinie 17.00 w wyznaczonych salach spotkają sie z wychowawcami swoich dzieci Rodzice uczniów pozostałych klas SP 15.

• Spotkania z Rodzicami uczniów VIII LO

02.09.2024

Zapraszamy Rodziców uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Olimpijczyków Polskich  na spotkania, które odbędą się 4 wrzesnia 2024 r.

- o godzinie 16.30 Rodzice uczniów klas I spotkają się z dyrekcją i nauczycielami na sali gimnastycznej, a następnie z wychowawcami klas w wyznaczonych salach;

-  o godzinie 17.00 Rodzice uczniów klas II - IV spotkają się w wyznaczonych salach z wychowawcami.