• Pogadanki Straży Miejskiej

• 28.10.2020
        • Dnia 22.10.2020 r. uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 odwiedziły Strażniczki Miejskie. Podczas wizyty dzieci mogły dowiedzieć się jak zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi, nieznanymi psami czy w jaki bezpieczny sposób uczestniczyć w ruchu drogowym w charakterze pieszego. Zwrócono szczególną uwagę na używanie elementów odblaskowych podczas poruszania się po zmierzchu.

• Code Week w SP 15

• 28.10.2020
        • W ramach CodeWeek  10-25.10.2020 r uczniowie edukacji wczesnoszkolnej mieli okazję nauczyć się oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie kodowania i programowania.

Klasy 1-3 naszej szkoły biorą udział w projekcie edukacyjnym  „Zaprogramuj przyszłość”, dzięki któremu uczą się podstaw programowania i rozwijają umiejętności cyfrowe w praktyce.

• Opłata za obiady w listopadzie

• 21.10.2020
        • Drodzy rodzice, kwota za obiady w listopadzie wynosi : 110,00 zł (20x5,50 zł).

Opłatę przelewamy na konto szkoły:

BANK:PKO B.P.S.A.

nr rachunku: 20 1020 4795 0000 9102 0278 2340

najpóźniej do 28.10.2020 r.

W tytule podajemy : imię i nazwisko dziecka, klasa i obiady za który miesiąc.

Brak wpłaty skutkuje wstrzymaniem obiadów od 02.11.2020 r.

Intendent

• Nauczanie hybrydowe

• 19.10.2020
        • Od dnia 20 października 2020 r. uczniowie VIII LO będą odbywali zajęcia w systemie hybrydowym.

W pierwszym tygodniu, tj. od 20. do 23.10.2020 r. zajęcia w szkole będą prowadzone dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej (czyli klas 2B, 2C, 3B i 3C). Uczniowie klas ponadpodstawowych (klas 1B, 1C, 2D i 2E) będą nauczani w systemie zdalnym poprzez aplikację Teams.

W drugim tygodniu, tj. od 26. do  30.10.2020 r. zajęcia dla uczniów szkoły ponadpodstawowej będą się odbywały w systemie stacjonarnym (w szkole), natomiast uczniowie szkoły ponadgimnazjalnej będą nauczani zdalnie przez aplikację Teams.

W kolejnych tygodniach nauczanie zdalne i stacjonarne w obydwu typach szkół będzie odbywało się  naprzemiennie.

Zajęcia zdalne będą prowadzone zgodnie dotychczasowym z planem zajęć w czasie rzeczywistym. O ewentualnych zmianach i przesunięciach uczniowie będą informowani poprzez dziennik Librus.

Powyższy system będzie obowiązywał do odwołania.

Przypominam, że wszyscy rodzice uczniów otrzymali loginy i hasła dostępowe do OFFICE 365, którego częścią jest Teams.

Przypadki braku dostępu do Teams należy bezzwłocznie zgłaszać bezpośrednio do wicedyrektora.