• A jednak "Młodzieżowa strefa relaksu"!

• 15.04.2021 08:23
          • W dniach 25-26 marca br. uczniowie VIII LO dokonali wyboru projektu w ramach Młodzieżowego Budżetu Obywatelskiego. Projekt „Ósma strefa relaksu” wygrał większością głosów (56% głosów). Gratulujemy pomysłodawcom.

• Wybory Przewodniczącego SU

• 06.04.2021 09:49
          • Z radością informujemy o zakończonych wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego VIII LO. W dniach 18-19 marca 2021 w głosowaniu  społeczność VIII LO wybrała:

Natalię W. z klasy 2 E na PRZEWODNICZĄCĄ SU oraz Martynę D. z klasy 2D na WICEPRZEWODNICZĄCĄ SU.

• Zostań gospodarzem swojej szkoły!

• 26.03.2021 08:01
          • ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA NA PROJEKT W RAMACH MŁODZIEŻOWEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO.

ZDECYDUJ, KTÓRY PROJEKT MA ZOSTAĆ ZREALIZOWANY:

• Projekt "Ósma strefa relaksu" - wyposażenie kącika wypoczynkowego wraz z zakupem sprzętu na imprezę plenerową;
            • Projekt "Szkolne studio fotograficzne"  - wyposażenie koła fotograficznego w sprzęt potrzebny do robienia zdjęć klasowych, utrwalania chwil z życia szkoły;
            • Projekt "Zatańcz z Ósemką"  - propozycja zakupu sprzętu nagłaśniającego na imprezy szkolne, w tym zabawę z okazji powrotu do szkoły.