• Harmonogram egzaminów poprawkowych i klasyfikacyjnych

27.06.2023

Harmonogram egzaminów poprawkowych i klasyfikacyjnych VIII LO

Matematyka - 24 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Wiedza o społeczeństwie - 25 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Chemia - 25 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Język polski – 25 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Biologia - 25 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Historia - 28 sierpnia 2023 r. godz.9.00, sala 11 na parterze

Harmonogram egzaminów poprawkowych i klasyfikacyjnych SP 15

Matematyka kl. IVa i kl. Va  - 24 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Biologia kl. Va - 25 sierpnia 2023 r. godz. 9.00,  sala 302 na III piętrze

Każdy egzamin składa się z części pismnej, która trwa od 45 minut do godziny (w zalezności od przedmiotu) oraz części ustnej. Część pisemna egzaminu rozpoczyna się o podanych powyżej godzinach. Część ustna odbędzie w tym samym dniu, bezzwłocznie po sprawdzeniu przez egzaminatorów części pisemnej. Kolejność zdającyh w części ustnej ustala komisja egzaminacyjna.

• Wycieczka do Trójmiasta

24.06.2023

Nowa galeria Wycieczka do Trójmiasta została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 16 czerwca 2023 klasy 1D i 1E odwiedziły Trójmiasto.

Mieliśmy okazję zwiedzić nowoczesne, sensoryczne Muzeum Emigracji w Gdyni. Wyśmienity przewodnik - pan Filip Popek przeprowadził nas przez wystawy przybliżające tematykę emigracji, jej przyczyn i wpływu na rozwój polskiego społeczeństwa.

Drugą połowę dnia spędziliśmy na spacerze w obecności energicznej i hipnotycznej przewodnik - pani Klaudii Kality, która z niezwykłą pasją opowiedziała nam o historii Gdańska.

Towarzyszyła nam przecudna pogoda. Z wyprawy przywieźliśmy moc wrażeń i wiedzy ...

Wracamy za rok! Przed nami jeszcze wiele miejsc do zobaczenia!

• Festyn z okazji Dnia Dziecka

01.06.2023

Nowa galeria Festyn z okazji Dnia Dziecka została dodana do albumu fotograficznego

1 czerwca 2023 r. w godzinach 12.00 – 16.30 na kompleksie boisk sportowych przy Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 9 w Szczecinie, przy u. Małkowskiego 12 odbyła się impreza pn. „Dzień Dziecka na wesoło”. Impreza była adresowana do uczniów Szkoły Podstawowej Nr 15 w ZSO Nr 9, ich rodziców oraz społeczności lokalnej. Na imprezę zostali zaproszeni uczniowie z SP nr 5, SP nr 1, dzieci z Przedszkola Publicznego nr 80, Przedszkola Publicznego nr 33 oraz okoliczni mieszkańcy wraz z dziećmi. Zaproszenie zostało skierowane poprzez informacyjne plakaty przygotowane przez nauczycieli ZSO nr 9, w których dystrybucję włączyła się Rada Osiedla Śródmieście Zachód. Podczas imprezy dzieci mogły korzystać z wielu atrakcji, takich jak:

• Zamek tygrys
              • Duży zamek do skakania Ośmiornica
              • Duża dmuchana zjeżdżalnia Tukan
              • Góra wspinaczkowa
              • Mega Dart
              • Zaplatanie warkoczyków
              • Baloniarz
              • Popcorn wprost z maszyny
              • Wata cukrowa
              • Kiełbasa z grilla.

Imprezę prowadził animator i miała ona oprawę muzyczną, a została przygotowana przez firmę zewnętrzną Happy Event Paulina Konieczna, która została wynajęta do organizacji wydarzenia i sfinansowana ze środków przekazanych przez UM Szczecin.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci w postaci wyścigów i zabaw zręcznościowych przygotowali nauczyciele ZSO nr 9. Dzieci, które wzięły aktywny udział w zabawach mogły wygrać nagrody rzeczowe, które zachęcały do dalszego podejmowania aktywności fizycznej, takie jak: piłki, mini darty, dyski frisbee czy gumy do skakania. Nagrody zostały zakupione ze środków przekazanych przez Polską Fundację Olimpijską, w ramach organizacji „Dnia na medal”, czyli zwieńczenia projektu realizowanego przez SP 15 w ZSO nr 9 pn. „Ruch - mój druh”. Podczas imprezy wystąpiły również grupy taneczne prowadzone przez p. Darię Czaję – nauczycielkę SP 15 w ZSO nr 9, która realizowała wspomniany program, finansowany przez PFO.

Podczas festynu była prowadzona zbiórka na zakup nierefundowanego leku dla Bartka - tegorocznego absolwenta VIII LO.

Dziekujęmy wszystkim, którzy włączyli się w organizację, obsługę, wspólną zabawę oraz wsparli Bartka.