• Sadzenie roślin przy Hospicjum św. Jana

• 12.04.2023 12:45
          • W dniu 25 marca 2023 uczniowie naszej szkoły brali udział w akcji wolontariackiej w Hospicjum św. Jana w Szczecinie. Młodzież sadziła drzewka, krzewy oraz cebulki żonkili. Nasi uczniowie bardzo chętnie upiększali teren Hospicjum.W ramach akcji uczniowie zostali zaznajomieni z działalnością Hospicjum, dowiedzieli się na czym polega opieka paliatywna i na czym polega wolontariat w Hospicjum. Był krótki ciekawy wykład Przyrodnika na temat pielęgnacji i ochrony roślin. Nasza młodzież dostała specjalne koszulki oraz breloczki z dedykacją ,,Zadanie wykonałem, wracam do domu”. Po wykonanej pracy, w nagrodę, uczniowie piekli kiełbaski przy ognisku.
          • Konferencja NIEPOKONANI

• 31.03.2023 12:24
          • Dnia 24.03.2023 r. mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć wraz z naszą młodzieżą w konferencji "NIEPOKONANI OnkoKonferencja Młodych", promującej dawstwo szpiku. Młodzież poruszała ważne tematy związane ze zdrową dietą, pozytywnym nastawieniem oraz rozwiewała wszystkie wątpliwości dotyczące dawstwa szpiku i komórek macierzystych.