• Ruch mój druh

• 26.10.2022 09:15
            • W sobotę 08.10.2022 odbył się pierwszy trening w ramach wygranego konkursu Dzień na medal  projektu „Ruch mój druh”. Organizatorem zajęć jest mgr Daria Czaja.
              Celem projektu jest upowszechnienie i kształtowanie nawyku aktywności fizycznej uczniów szkół podstawowych. Poprawa sprawności fizycznej w tym profilaktyka nadwagi i otyłości, przeciwdziałanie agresji i patologii wśród dzieci i młodzieży poprzez zajęcia sportowe.

• DZIEŃ CHŁOPAKA W PARKU TRAMPOLIN FUN JUMP

• 26.10.2022 09:16
            • W związku z przypadającym 30 września Dniem Chłopaka, klasa 5a wraz z wychowawczynią p.Afrodytą Prochaską postanowiła umilić sobie (zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom) chociaż przez kilka godzin ten dzień. Rodzice zgodzili się na klasowe wyjście do Parku Trampolin. Po 1,5 godzinnej zabawie szczęśliwi wróciliśmy do szkoły, aby zjeść smaczny obiad i rozejść się do domów.

• Jak wykonać dekoracyjny wazon?

• 19.09.2022 19:25
            • Uczniowie klasy III a przekonali się jak łatwo wykonać dekoracyjny wazon ze słoika. Potrzebujemy  jedynie dowolny sznurek, wcześniej wspomniany słoik i klej. My ozdobiliśmy jeszcze nasz wazon guzikami i ozdobnymi kamieniami. Efekt oryginalnego wazonu lub słoika na kredki gwarantowany :)