• Szczeciński Jarmark Bożonarodzieniowy

• 27.12.2022 09:30
            • W tym roku nasza Szkoła Podstawowa Nr 15 również przyłączyła się do ubierania choinki znajdującej się przy Kolorowej Alei. W ten sposób współtworzymy świąteczny klimat naszej okolicy i naszego rodzinnego miasta Szczecina. Uczniowie klasy 5a i 3a przygotowywali świąteczne dekoracje samodzielnie w szkole, a potem wspólnie z panią Afrodytą Prochaską udali się w wyznaczonym terminie udekorować przydzielone drzewko. Mamy nadzieję, że nasze dekoracje przetrwają mrozy i opady śniegu oraz spodobają się innym.
            • Wizyta Policjantów z psami

• 15.12.2022 11:38
            • 01.12.2022r. odbyła się w naszej szkole prelekcja nt. ,,Bezpiecznego postępowania ze zwierzętami i krótki pokaz tresury psów służbowych.  W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas 4a i 5a Szkoły Podstawowej nr 15 wraz z nauczycielami. Prelekcję przeprowadzili Policjanci- przewodnicy psów z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
            • Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy

• 15.12.2022 11:37
            • W tym roku nasza Szkoła Podstawowa Nr 15 również przyłączyła się do ubierania choinki znajdującej się przy Kolorowej Alei. W ten sposób współtworzymy świąteczny klimat naszej okolicy i naszego rodzinnego miasta Szczecina. Uczniowie klasy 5a i 3a przygotowywali świąteczne dekoracje samodzielnie w szkole, a potem wspólnie z panią Afrodytą Prochaską udali się w wyznaczonym terminie udekorować przydzielone drzewko. Mamy nadzieję, że nasze dekoracje przetrwają mrozy i opady śniegu oraz spodobają się innym.
            • "Dzieciaki Sadzeniaki"

• 05.12.2022 20:11
            • Nasi uczniowie klas 1-3 SP 15 na przełomie listopada i grudnia brali udział w ogólnopolskiej akcji sklepu Leroy Merlin Polska pt. „Dzieciaki Sadzeniaki”. Akcja ma na celu uczyć od najmłodszych lat dzieci pielęgnacji roślin i rozbudzać w nich zainteresowania przyrodnicze. W ramach akcji sklep Leroy Merlin, w którym gościliśmy, zorganizował dla nas warsztaty ogrodnicze. Każdy uczeń samodzielnie przesadzał do doniczki roślinkę. Po wykonaniu zadania zadowoleni uczniowie otrzymali dyplomy. Największą frajdę sprawiła dzieciom możliwość zabrania do domu doniczki z własnoręcznie posadzonym kwiatkiem. Z pewnością dzięki temu, nasi uczniowie, będą uczyć się dbania o swój kwiatek.

Zapraszamy do galerii zdjęć…
            • „Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.”

• 05.12.2022 20:23
            • Po raz kolejny w ramach akcji „nie samą nauką szkoła żyje” klasy I-V zorganizowały Andrzejkowe wróżby, w których każdy mógł brać udział . Mogliśmy się dowiedzieć, kim zostaniemy w przyszłości, jak będzie miała na imię nasza sympatia, pod kubeczkami mogliśmy znaleźć rzeczy zwiastujące miłość, bogactwo, podróż czy słodkie życie. Zabawy, śmiechu i radości było wiele i wszyscy czekają z utęsknieniem na następny rok wróżb :)