• "Karnawałowy zawrót głowy..."

• 27.02.2023 08:01
            • W piątkowe popołudnie przed samymi feriami czyli 10 stycznia 2023r., w naszej dużej sali gimnastycznej odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów SP 15. Odwiedził nas Elf, który sprawił, że w szkole było wesoło, tanecznie, śmiesznie i bajecznie. Bardzo dziękujemy Wszystkim Uczniom za wspólną zabawę oraz Spółdzielni Socjalnej Art. Music za profesjonalną obsługę i nagłośnienie imprezy. Dzieci zmęczone i szczęśliwe po trzech godzinach tańca i zabaw, udały się na feryjny  zimowy wypoczynek.

• Walentynki 2023 w SP 15

• 22.02.2023 09:18
            • 10 lutego w naszej szkole odbyły się Walentynki. Nadchodzące święto zakochanych do czerwoności rozgrzało serca naszej społeczności. Otrzymane kartki w  sprawiły, że twarze naszych uczniów rozpromieniały. Dziś w szkole królował kolor czerwony.

• Pracownicy Służby Celno - Skarbowej z wizytą w SP 15

• 22.02.2023 09:17
            • W dniu 07.02.2023 Panie ze Służby Celno- Skarbowej spotkały się w uczniami kasy 1a i 3a. Uczniowie dowiedzieli się o specyfice pracy, po co są psy trapiące i jakie rzeczy zatrzymuje się podczas kontroli. Dzieci mogły zobaczyć i dotknąć między innymi: skórę węża, głowę krokodyla, rafę koralową czy też ogromne muszle. Serdecznie dziękujemy Pani Danucie Maślak za organizację spotkania dla naszych uczniów.

• 03.02.2023 13:34
            • 20 stycznia w naszej szkole o godz. 16:30 uczniowie z klasy 2a wraz ze swoją wychowawczynią p. Afrodytą Prochaską przygotowała dla swoich Babć i Dziadków, którzy czasem przebywają bardzo daleko od naszego Szczecina, np. w Kołobrzegu, w Poznaniu, czy nawet w Białorusi i w Ukrainie, występ artystyczny. Uczniowie śpiewali piosenki, mówili wierszyki i tańczyli, aby w ten sposób podziękować przybyłym na nasze spotkanie Babciom i Dziadkom za wspólnie spędzony czas, za okazywaną cierpliwość i miłość. Dzieci przygotowały też własnoręcznie laurki, drewniane kwiatki, które nigdy nie zwiędną  oraz ,,Konfitury uczuć”.
            • Podsumowanie I półrocza

• 30.01.2023 12:47
            • Ferie tuż , tuż.
              A jak wypadło to I półrocze?
              W styczniu odbył się apel podsumowujący I półrocze w szkole i osiągnięcia naszych uczniów.
              Na apelu wręczono dyplomy uczniom z bardzo dobrymi wynikami w nauce, bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem. Wyróżniono również uczniów ze 100 % frekwencją. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.